Курс EFR & CPR (перша допомога)

» Навчання дайвінгу у Києві – курси дайвінгу » Курс EFR & CPR (перша допомога)

Цей курс – поєднання двох курсів: серцево – легенева реанімація ( Курс CPR ) та перша медична допомога ( Курс EFR ).

У рамках Курс CPR ви навчитесь надавати невідкладну допомогу у ситуаціях, які несуть загрозу життю постраждалому. Ви освоїте навички, які дозволять правильно діяти у наступних ситуаціях: при зупинці серця у постраждалого, припиненні дихання, сильної кровотечі та травмі. Ви навчитесь контролювати функції, які забезпечують життєдіяльність постраждалого та познайомитесь з основними етапами першої допомоги.

Курс efrУ рамках Курс EFR ви навчитесь надавати допомогу у ситуаціях, коли безпосередня загроза життю постраждалого відсутня. Тут ви засвоїте дії, які треба виконувати, коли прибуття служби швидкої допомоги неможливо або затримується.

Вимоги до студентів:

Існуючі у рамках цієї програми курси може пройти люба людина не залежно від того, чи є він/вона дайвером, чи ні. Вікових обмежень також немає.

Заняття проводять спеціалісти – рятівники та/або парамедики на спеціальних манекенах. Після навчання ви отримуєте знання та навички, які допоможуть вам надати допомогу людині у екстреній ситуації, не обов’язково пов’язаною з дайвінгом.

Вартість 4 000 грн

Є запитання по проведенню заняття?
✆  +38 (068) 810-87-87
WhatsApp
Viber
Telegram