Дайвінг у Єгипті, дайвинг в Египте
» Дейлі дайвінг у Єгипті березень 2021 (Шарм-Ель-Шейх)

Дейлі дайвінг у Єгипті березень 2021 (Шарм-Ель-Шейх)

Невеликою компанією ми полетіли на дайвінг у Єгипті на початку березня. Звичайно, ми знали, що зима на Синаї цього року була тепла та температура води у Шарм Ель Шейх буде комфортною, щоб завершити там екзаменаційні занурення та отримати дайверський досвід. Тому заздалегідь був заброньований готель, дайвінг центр також чекав на наш приїзд, а погода була для нас доброзичлива. І ми провели у морі 6 днів, зробивши за цей час 13 занурень – по 2 занурення в день з яхти та одне нічне на домашньому рифі.

Перші 2 дні ми присвятили здачі дайверського іспиту, який зробили на локалах бухти Доміна Бей. Яке ж було наше здивування, коли там ми зустрічали Наполеонів! Так, не біля центрального понтону, де багато пляжників, а на краю бухти. Але все рівно – Наполеон на кожному дайві и недалеко від берега! Це був хороший бонус до іспиту. І вже сертифікованими дайверами ми пірнали на рифах острова Тіран та у заповіднику Рас Мохаммед. Так, я добре знаю ці місця, але кожен раз вони дивують по новому, розкриваючи перед нами свій підводний світ. Черепахи, риби-наполеони, скати, мурени, крилатки, риби-крокодили, риби-клоуни (у тому числі і у червоному анемоні) – усе це знову відкрило нам Червоне Море. На safety-stop ми дивувались різнокольоровими коралами та маленькими рибками між ними. А нічне занурення відкрило нам різновидних морських їжаків, красивих лілій, крабів та лякливого восьминожку. Він зовсім не лякався світла наших ліхтарів та дав роздивитись себе з усіх сторін.

Були як спокійні дайви, так і невеликі дріфти по течії, як глибокі занурення, там і мілкіші. І кожне з них давало свої емоції і свій цінний досвід.

Дуже швидко пролетів наш дайвінг у Єгипті – 8 днів та 7 ночей. Наша коротка мандрівка на Червоне Море закінчилася, залишились тільки спогади, успішно зданий дайверський іспит та трішки відео матеріалу. Дякуємо Євгенію, зробившому цей фільм – буде хороша згадка про нашу мандрівку!

 

Similar Posts