Дайвинг сафари Египет
» Дайвінг сафарі Єгипет – травень 2021

Дайвінг сафарі Єгипет – травень 2021

Ми знову збігли, збігли туди, де немає великого скупчення людей, де віє свіжий вітер, де усі все ж таки у масках та усі дихають збагаченим киснем повітрям. Так, ми знову полетіли маленькою компанією на дайвінг сафарі Єгипет. Але не просто на дайвінг у Червоне Море. Тому що ми відправились на самий південь, по маршруту Дедалус – Рокі – Забаргад. І от як це було.

дайвінг сафарі Єгипет
дайвінг сафарі Єгипет    дайвінг сафарі Єгипет

Залишивши подробиці заміни рейсу та відльоту ми все рівно вчасно доїхали у порт, де на нас чекав красень Ramadan 3. Це 38 метрова комфортабельна дайвінг яхта з безкоштовним Nitrox, смачною кухнею та класною командою. Звісно, адже господар яхти Хамада занурюється разом з усіма, тут не зхалявиш. А ще він сам гайдить, та робить це ну дууууже круто – його група завжди бачила більше за всіх!
Зранку ми вийшли за маршрутом Дедалус – Рокі – Забаргад. Але прямо на чек-дайві моя камера написала мені «Error» та більше не включилась до самого Києва, отже усе відео було знято на мою ГоПрошку та Женіну Соньку. Ну звісно ж, немає фото, але відео все ж таки залишиться на пам’ять….

Дедалус Риф (Daedalus Reef) є частиною морського заповідника та відомий своїм старим маяком. Риф оточуюсь відвісні стінки, які скрізь вкриті коралами та горгонаріями. І усі вони мають багато печер, уступів та навісів. Дайвінг на Дедалусі – це шанс побачити акул, та не просто акул, а самих хамерів! Ранній підйом, глибокий дайв та пара хамерів вдалечі. Другий дайв – і ось вони вже підходять ближче, а одна акула була зовсім поруч! А після занурень – екскурсія на відомий маяк

Дайвинг Египет     Египет Дедалус Риф    Дайвинг Египет

А ось і перехід на острів Рокі (Rocky) – саму південну частину суші у цьому районі. Дайвінг на Рокі здивував сімейкою шишколобих папуг, підпливших до нас на safety stop та тусивших з нами всю зупинку безпеки. Я знайомий з шишколобими ще з Південно Східної Азії.  Але, якщо чесно, то я не знав, що вони є у Червоному Морі.

Острів Забаргад (Zabargad) з його великим рифом також залишив приємне враження. Шкода, що єгипетські військові знову заборонили нічну стоянку яхт у цьому районі – найт у тих місцях був би дуже цікавим.

Ну і, звичайно ж, Клаудія Риф (Claudia Reef) — це мій № 1! Це невеликий риф, розрізаний неглибокими печерами, які утворилися на глибині 5-10 метрів. Рифові колони зростаються у поверхні води, утворюючи цікаву систему лабіринтів. У печерах майже завжди є отвори, завдяки чому сонячне проміння проходить у них та роблять занурення просто фантастичними! У цей раз нас повів Збишек. І це було просто незабутнім! Більше 60 хвилин підводного бродіння по заплутаним лабіринтам з грою сонячних променів!!!

Було навіть трохи сумно повертатись у порт, адже наш час на дайвінг сафарі Єгипет промайнув майже непомітно. Залишились приємні спогади та впевненість у тому, що ми були тут не в останній раз. Все ж таки Червоне Море красиве та цікаве по своєму – і південь і північ. А це означає, що ми сюди ще повернемося.

Та ще на пам’ять залишилось відео, яким ми хочемо з вами поділитися

Similar Posts