Про нас

» Про нас

Дайвінг клуб Diving.DJМи – це двоє людей, які люблять дайвінг. Ми перший раз занурились під воду у далекому 2003 році. І більше не змогли жити без дайвінгу. Ми відкривали для себе нові країни та занурювалися там. І ми організували наш дайвінг клуб “Diving.DJ”. Сьогодні ми – два інструктори з багаторічним досвідом Михайло та Костянтин. Але наш клуб – це не тільки ми. Це ще і усі ви – наші дайвери.

Трішки історії – дайвінг асоціація Scuba Diving International (SDI) була створена у 1999 році у США і виросла з “сестриної” системи підводного плавання TDI. Причиною створення нової системи навчання дайвінгу було прагнення дати більше знань новачкам та профі. Школа дайвінгу SDI приділяє велику увагу безпеки занурень. Використовувати підводний комп’ютер з самого першого заняття – це основне правило безпеки. І ми вчимо занурюватися з комп’ютером усіх!

Основними видами діяльності нашого клубу є:

  • Навчання дайвінгу у Києві по системі SDI
  • Розвиток ідеї підводного плавання в Україні
  • Популяризація дбайливого відношення дайверів до довколишнього світу
  • Розширення географії підводного плавання як в Україні, так і в усьому світі

Наш дайвінг клуб проводить підготовку дайверів від початкового рівня OWD до рівня Dive Master. І ми раді кожному – неважливо, що Ви хочете – зробити пробне занурення у басейні або стати професіоналом.

Наші інструктори не виписують сертифікат та не випускають учня до тих пір, поки не будуть впевненні, що він оволодів усіма навичками та умінням занурюватись, не наражаючи на небезпеку своє життя та життя свого напарника. Адже безпека дайвінга для нас – це головне правило!

Ми постійно організовуємо клубні мандрівки та дайвінг – сафарі у Червоне море, країни Південно – Східної Азії та інші цікаві місця. Слідкуйте за нашими анонсами і, можливо, Ви знайдете щось цікаве і для себе.

Дайвінг клуб Ми завжди з великою увагою відносимося до усіх, хто приходить у наш дайвінг клуб у Києві. Комфортне спілкування, дружні відносини, увага інструкторів – це наш стиль роботи. Приєднатися до нашого клубу може не тільки кожен учень, але і любий дайвер, з підводним досвідом та навичками якого ми знайомі по мандрівкам та спільним зануренням. Ми завжди раді надати нашим дайверам поради та  відповіді на любі дайверські запитання, а також знижки на придбання та сервіс необхідного спорядження для дайвінгу.