Курси дайвінгу (068) 810 87 87 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Дайвінг у подарунок

Подарунковий сертифікат

Як завжди це питання – Що йому/їй подарувати? – зводить з розуму? Ми пропонуємо рішення – подаруйте ДАЙВІНГ! Це не просто розваги або спорт – це емоції та враження на все життя.
Подаруйте пробне занурення з аквалангом у басейні або любий курс дайвінгу. Або просто сертифікат на суму від 1 000 грн, яку отримувач зможе витратити у нашому дайвінг – центрі на спорядження або любий курс дайвінгу.
*сертифікат може бути у друкованому або цифровому вигляді
Детально про сертифікат>>>

Пробне занурення з фото

1 000 грн

Давно хотіли спробувати дайвінг, але не впевнені — сподобається або ні? Тоді пробне занурення з аквалангом у басейні — для Вас! Під час цього заняття Ви отримаєте незабутні враження, а також на практиці спробуєте зібрати спорядження для дайвінгу, дихати під водою, прочищувати маску та регулятор. А Ваші підводні фото, зроблені під час цього занурення, залишиться з Вами  на все життя.
*Вартість заняття враховується при подальшому проходженні курса дайвінгу
Детально про заняття>>>

Курс Open Water Diver

Дайвинг курс Open Water Diver

10 000 грн

Курс Open Water Diver — це Ваш перший крок у дивовижний світ пригод! Він дає майбутньому дайверу усю теоретичну підготовку та необхідні практичні навички. Курс складається з теоретичних занять у класі, практики у басейні та занурень у відкритій воді. По закінченню цього курсу дайвінга Вам видається сертифікат дайвінга Open Water Diver, який визнається у всьому світі та дає право занурюватися на глибину до 18 метрів у любий точці земної кулі. А фото, зроблені під час навчання, залишать спогади про нього на все життя.
*Аренда стандартного спорядження для курса включена у вартість навчання
Детально про курс >>>

Курс сухого костюму

Дайвинг Киев

5 500 грн

Вже холодно, а ниряти все рівно хочеться? Та у водоймах, як на зло, у цей час дуже прозора вода? Тоді курс Dry Suit Diver — для Вас! Під час занять Ви навчитесь занурюватись у спеціальному сухому гідрокостюмі,  що дозволить робити занурення та відчувати себе комфортно навіть у холодній воді.  Окрім теоретичних знань дайвер отримає необхідні навички у басейні та  робить контрольні занурення.
*Аренда сухого костюму включена у вартість курсу
Детально про курс >>>

Курс Nitrox

Курс дайвинга Nitrox

3 500 грн /Акція/

Визнайте, Вам часто хотілося побути під водою подовше, коли запас повітря ще є, але бездекомпресійний ліміт вже подіймає наверх? Тоді курс Nitrox —  для Вас! Найтрокс (або збагачене киснем повітря) дає дайверу перевагу при декількох зануреннях на протязі дня. Використання збагачених сумішей Nitrox дозволяє дайверу довше залишатися під водою та знизити вплив надлишкового азоту на організм. у рамках курсу уділяється увага безпеки під час занурення на збагачених сумішах.
Детально про курс >>>

Курс Deep Diver

Курс дайвинга Deep Diver

5 500 грн

У Вас є досвід занурень, але ліміт 18 метрів не дає ниряти глибше? А затонувший корабель лежить як раз там? Курс глибоких занурень Deep Diver — для Вас! Цей курс навчить Вас планувати та робити глибоководні занурення на глибину до 40 метрів з використанням підводного комп'ютера. Заняття складаються з теоретичної частини та екзаменаційних глибоких занурень. Курс Deep Diver можна проходити після курсу OWD, але при наявності необхідної кількості  зареєстрованих у лог - буці занурень.
*Пам'ятайте, що без відповідної підготовки глибоководний дайвінг — це неоправданий ризик
Детально про курс >>>

UA