Дайвинг египет

Дейлі дайвінг Єгипет у березні 2021 (Шарм-Єль-Шейх)

Невеликою компанією ми полетіли у Єгипет на дайвінг на початку березня. Звичайно, ми знали, що зима в Єгипті цього року була тепла та температура води у Шарм Ель Шейх буде комфортною, щоб завершити там екзаменаційні занурення та отримати дайверський досвід. Тому заздалегідь був заброньований готель, дайвінг центр також чекав на наш приїзд, а погода була для нас доброзичлива. І ми провели у морі 6 днів, зробивши за цей час 13 занурень - по 2 занурення в день з яхти та одне нічне на домашньому рифі.

Присвятивши 2 дні здачі дайверському іспиту, ми пірнали на рифах острова Тіран та у заповіднику Рас Мохаммед. Так, я добре знаю ці місця, але кожен раз вони дивують по новому, розкриваючи перед нами свій підводний світ: черепахи, риби-наполеони, скати, мурени, крилатки, риби-крокодили, риби-клоуни (у тому числі і у червоному анемоні) - усе це знову відкрило нам Червоне Море. На safety-stop ми дивувались різнокольоровими коралами та маленькими рибками між ними. А нічне занурення відкрило нам різновидних морських їжаків, красивих лілій, крабів та лякливого восьминожку.

Були як спокійні дайви, так і невеликі дріфти по течії, як глибокі занурення, там і мілкіші. І кожне з них давало свої емоції і свій цінний досвід.

Дуже швидко пролетіли наші 8 днів та 7 ночей. Наша коротка мандрівка на дайвінг у Єгипет закінчилася, залишились тільки спогади, успішно зданий дайверський іспит та трішки відео матеріалу. Дякуємо Євгенію, зробившому це відео - буде хороша згадка про нашу мандрівку!

UA