Дайвинг Египет

Дайвінг Єгипет - сафарі - травень 2021

Ми знову збігли, збігли туди, де немає великого скупчення людей, де віє свіжий вітер, де усі все ж таки у масках та усі дихають збагаченим киснем повітрям. Так, ми знову полетіли маленькою компанією на дайвінг Єгипет. Але не просто на дайвінг у Єгипет, а на Червоне Море, на самий південь. На дайвінг сафарі по південному маршруту Дедалус - Рокі - Забаргад. І от як це було

Дайвинг Египет    Дайвинг Египет    Дайвинг Египет

Залишивши подробиці заміни рейсу та відльоту ми все рівно вчасно доїхали у порт, де на нас чекав красень Ramadan 3. Це 38 метрова комфортабельна дайвінг яхта з безкоштовним Nitrox, смачною кухнею та доброю командою. Звісно, адже господар яхти Хамада занурюється разом з усіма, тут не зхалявиш. Та ще він сам гайдить, та робить цу дууууже круто - його група завжди бачила більше за усіх!
Зранку ми вийшли за маршрутом Дедалус - Рокі - Забаргад. Але прямо на чек-дайві моя камера написала мені «Error» та більше не включилась до самого Києва, отже усе відео було знято на мою ГоПрошку та Женіну Соньку. Ну і добре, немає фото, але ж відео залишеться на пам'ять....

Дедалус Риф (Daedalus Reef) є частиною морського заповідника та відомий своїм старим маяком. Риф оточуюсь відвісні стінки, які скрізь вкриті коралами та горгонаріями та мають багато печер, уступів на навісів. Дайвінг на Дедалусі - це шанс побачити акул, та не просто акул, а хаммерів! Ранній під'йом, глибокий дайв та пара хаммерів вдалені. Другий дайв - і ось вони вже підходять ближче, а одна акула була зовсім поруч! А після занурень - екскурсія на відомий маяк.

Дайвинг Египет     Египет Дедалус Риф    Дайвинг Египет

Та перехід на острів Рокі (Rocky) - саму південну частину суші у цьому районі. Дайвінг на Рокі здивував сімейкою шишколобих папуг, підпливших до нас на safety stop та тусивших з нами всю зупинку безпеки. Якщо чесно, то я не знав, що вони є у Червоному Морі.

Острів Забаргад (Zabargadз його великим рифом також залишив приємне враження. Шкода, що єгипетські військові знову заборонили нічну стоянку яхт у цьому районі - найт у тих місцях був би дуже цікавим.

Ну і, звичайно ж, Клаудія Риф (Claudia Reef) — це мій № 1! Це невеликий риф, розрізаний неглибокими печерами, які утворилися на глибині 5-10 метрів. Рифові колони зростаються у поверхні води, утворюючи цікаву систему лабіринтів. У печерах майже завжди є отвори, завдяки чому сонячне проміння проходить у них та роблять занурення просто фантастичними! У цей раз нас повів Збишек. І це було незабутнім - більше 60 хвилин підводного бродіння по заплутаним лабіринтам з грою сонячних променів!!!

Було навіть трохи сумно повертатись у порт, наш час на яхті промайнув майже непомітно. Залишились приємні спогади та впевненість у тому, що ми були тут не в останній раз. Адже Єгипет красивий та цікавий по своєму - і південь і північ. А це означає, що ми сюди ще повернемося.

Та ще на пам'ять залишилось відео, яким ми хочемо з вами поділитися

UA