Спорядження

Снаряжение для дайвингаЯке спорядження для дайвінгу вибрати новачку або дайверу зі стажем? Як розібратися у асортименті та виробниках? Яке спорядження для дайвінгу найкраще? А що підійде особисто мені? Як знайти це золоте співвідношення ціна / якість? Відповіді на ці та інші запитання, засновані на нашому багаторічному досвіді, ми завжди даємо нашим дайверам.

Під час навчання окреме заняття присвячено спорядженню, на якому можна дізнатися та самому приміряти різне спорядження для дайвінгу. А на практиці у басейні є можливість спробувати деякі моделі, після чого підібрати "снарягу" для себе буде набагато простіше. Наші інструктори завжди дадуть відповідь на любі запитання та підкажуть оптимальні моделі еквіпменту саме для Вас.

Наш дайвінг клуб пропоную тільки якісне спорядження - це регулятори, компенсатори плавучості (бсд), підводні комп'ютери (декомпресиметри), ласти, маски, гідрокостюми та багато іншого. Виробники відомі та перевірені часом - це Apeks, Atomic, Aqualung, Dive Rite, Mares, Scubapro, Shearwater, Suunto, XDEEP, Zeagle та інші. Так, наші інструктори його також використовують.

При проходженні любого курсу у нашому дайвінг - центрі ми пропонуємо гнучку систему знижок на придбання спорядження для дайвінгу.

Але любу "снарягу" треба правильно доглядати. Ми також предоставляємо послуги по сервісу дайверського спорядження (обслуговування регуляторов та бсд, заміна елементів живлення комп'ютерів).

У нашому клубі завжди є в наявності спорядження для дайвінгу б/в - регулятори, компенсатори плавучості, підводні комп'ютери та інше. Це "снаряга" наших дайверів, яка залишилась після "апгрейду". Перед продажем усе спорядження проходить повний сервіс та гідротест.

У Вас є запитання по наявності спорядження, нового або б/в? Передзвоніть нам і ми відповімо на Ваше запитання.

 

 

 

UA